top of page

o nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy specjalizują się w hipnozie regresyjnej, oczyszczaniu energetycznym, uzdrawianiu i kreacji. Naszym celem jest wspieranie cię w odkrywaniu i wykorzystywaniu pełnego potencjału twojej duszy i umysłu, abyś mógł czerpać radość, zdrowie i sukces w życiu. Jeśli jesteś zainteresowany sesją hipnozy regresyjnej, oczyszczaniem energetycznym, uzdrawianiem lub kreacją, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy, aby wesprzeć cię w podróży do głębszego zrozumienia siebie, odzyskania równowagi i osiągnięcia sukcesu na wszystkich poziomach twojego życia.Sesje, które wykonujemy to połączenie: hipnoza regresyjna, oczyszczania energetycznego, uzdrawiania oraz kreacji. Podczas sesji następuje transformacja życia.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, zły stan zdrowia, relacje z rodziną lub partnerem, sytuację finansową, potrzebujesz oczyszczenia i uzdrowienia.

Wszechstronność naszych umiejętności doskonale się uzupełniają, co zwiększa skuteczność naszych metod terapeutycznych. Używamy jasnowidzenia i telepatii, gdzie poruszamy się po różnych wymiarach i przestrzeniach oraz równoległych rzeczywistościach. Wkraczamy w przeszłość i przyszłość. Pracujemy zdalnie, a na koniec sesji otrzymasz raport, w którym omówimy wszystko, co Ciebie dotyczy. Dowiesz się, jakie poprzednie wcielenia, obciążenia i blokady zakłóciły twoje pole energetyczne. Te i inne przyczyny są usuwane, zmieniane i naprawiane. Otrzymasz również istotne dla Ciebie informacje o swojej przyszłości.

Patrzymy w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, aby pomóc Ci w zrozumieniu pełnych możliwości, jakie oferuje Twoje życie, niezależnie od tego, czy będzie to poszukiwanie członków rodziny z poprzedniego życia, zagubionych przedmiotów, doświadczeń z poprzedniego życia, oczyszczenia i uzdrowienia duszy. 

Mamy wielu klientów z całego świata, nasze główne sesje odbywają się w języku polskim, ale mamy również możliwość przetłumaczenia sesji na język angielski i inne.

IMG_3134 (1).JPG

„Zmieniam przeszłość na lepszą przyszłość” - Adriana Grabowska

IMG_1685 (1).JPG
bottom of page