top of page

CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA CIEBIE

Nasze sesje to połączenie: hipnozy regresyjnej, oczyszczania energetycznego, uzdrawiania i kreacji. Podczas sesji następuje przemiana życia.

Wszystkie sesje wykonujemy wspólnie z Dorotą Rajną (prowadząca) oraz Adrianą Grabowską (telepata).

Wykonujemy również odprowadzenie i oczyszczanie duszy zmarłej osoby oraz oczyszczanie energetyczne miejsca (dom, mieszkanie, firma, teren).

  • Hipnoza regresyjna

Podczas hipnozy regresyjnej  jestem w stanie zobaczyć, jakie blokady, przywiązania lub zakłócenia są w polu klienta. Jestem wtedy połączona w wymiarze duchowym, w którym możemy oderwać negatywne skutki powodujące zakłócenia życia osobistego, aury, stanu umysłu i dobrobytu duchowego osób.

Oferujemy sesje pokazujące twoje doświadczenia z poprzedniego życia, dając ci szczegółowe informacje zwrotne na temat tego, co widać i co można zrobić, aby zmienić obecną sytuacje, przynieść ci korzyści w aktualnym życiu.

  • Uzdrawianie i kreacja

Podczas sesji regenerujemy całe ciało tak, aby dawało lepsze samopoczucie, zdrowie i przypływ witalności.

Kreując, twoja dusza tworzy to, co jest dla niej teraz najważniejsze.

  • Oczyszczanie energetyczne

Polega na usuwaniu blokad, bytów, przekleństw, negatywnych emocji, wszystkiego, co pojawia się w polu danej osoby lub miejsca, a nie powinno tam być.

  • Zdalny widz

Zdalne widzenie to praktyka poszukiwania wrażeń na temat odległego lub niewidzialnego celu przy użyciu percepcji pozazmysłowej lub „wyczuwania” umysłem.

  • Odprowadzenie duszy

Odprowadzenie duszy to delikatny proces odnalezienia i ukierunkowania jej ku pokojowi, przeprowadzając ją przez harmonijne oczyszczenie. Jest to akt, w którym troskliwie przewodzimy duszę ku spokoju, pozbawiając ją ciężarów, które mogą ją trzymać w niepokoju. W tym pięknym procesie oczyszczania, dusza odzyskuje swoją równowagę i znajduje ukojenie, pozwalając jej wreszcie osiągnąć stan spokoju i harmonii.

Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie?

Znalazłeś najlepszy zespół!

  • Sesje odbywają się w języku polskim, istnieje możliwość tłumaczenia sesji na język angielski dla klientów zagranicznych.

bottom of page